پرستار سالمند

پرستار سالمند

پرستار سالمند فردی است که در ساعات مختلف وظیفه نگهداری و انجام امور سالمند در منزل را بر عهده دارد. پرستاری از سالمند یک امر حرفه ای است که نیازمند تجربه ، تخصص و توانمندی جسمی شخص پرستار است. وظایف پرستار سالمند بر اساس نیاز شما تعیین می شود.

ما در مرکز پرستاری کیان مهر کیانمهر، با استخدام انواع پرستار متخصص و با تجربه تلاش داریم، روند استخدام پرستار سالمند را برای شما تسهیل و تسریع نماییم. کافی است با شماره های داخل سایت تماس حاصل نمایید و مشخصات پرستاری که نیاز دارید را مشخص کنید تا در کمترین زمان ممکن پرستار مورد نیاز شما به منزل اعزام شوند.

پرستار سالمند در منزل تهران

پرستار سالمند در منزل تهران

دغدغه ما مردم تهران در مقایسه با اهالی دیگر شهرها قابل مقایسه نیست. مشغله کاری، ترافیک های طولانی، ساعات کار طولانی، مسیرهای طولانی و … همگی باعث می شوند شما نتوانید به تنهایی از پس پرستاری سالمند در منزل خود بر بیایید.

بدیهی است که داشتن خانه ای تمیز، غذایی متناسب با نیاز بدن سالمندان، مصرف داروها در زمان مشخص، انجام حرکات ورزشی تجویز شده و داشتن یک هم صحبت همگی به سلامت جسم و روان سالمند کمک می کنند. سالمندان ما می توانند در محیطی آرام و ایده آل، امید به زندگی بیشتری داشته باشند. 

نشانه های نیاز به استخدام پرستار سالمند

از جمله نشانه هایی که در صورت مشاهده آن باید پرستار سالمند استخدام کنید به موارد زیر اشاره کرد:

نشانه های نیاز به استخدام پرستار سالمند

استخدام پرستار سالمند

بدیهی است با افزایش سن، مشکلات سالمندان به مرور افزایش می یابد. شاید آن ها تا سن مشخصی توانایی انجام کارهای شخصی خود را دارند و بعد از سن مشخص عملاً حتی توانایی استحمام را از دست می دهند. زمانی که سالمند به بیماری خاصی مبتلا شود؛ مشکلات بیشتر شده و نیاز به کمک بیشتری خواهد داشت. بد نیست بدانید که داشتن یک پرستار سالمند در منزل، کمک زیادی در بهبود وضعیت جسمانی و روانی سالمند می کند و اگر بتوانید در زمان مناسب پرستار سالمند با تجربه استخدام کنید؛ می توانید شرایط را برای بهبود سلامت روحی و جسمی افراد فراهم آورید. از جمله نشانه هایی که در صورت مشاهده آن باید پرستار سالمند استخدام کنید به موارد زیر اشاره کرد:

• زمانی که متوجه می شوید که والدینتان توانایی انجام فعالیت شخصی خود را ندارد.
• احساس می کنید تنهایی پدر و مادرتان را آزار می دهد.
• متوجه می شوید که سالمند عزیز توانایی مصرف داروهای مورد نیاز خود را ندارد.
• متوجه می شوید فرد نمی تواند به پیام ها و تلفن ها جواب دهد.
• احساس می کنید که سالمند عزیز، خاطرات دور و نزدیک را فراموش می کند و یا در مسیرهایی که همیشه رفت و آمد داشته گم می شود.
• در صورتی که سالمند به بیماری خاصی مبتلا شده باشد.
• زمانی که متوجه می شوید، پدر و مادرتان همیشه خسته هستند.
• زمانی که احساس می کنید والدین شما از نظر روحی، تغییرات ویژه ای کرده است.
• زمانی که پدر و مادرتان به تازگی عمل جراحی انجام داده اند و شما توانایی مراقبت از آن ها را ندارید.

 

وظایف پرستار سالمند در منزل

بدیهی است که شما استخدام پرستار سالمند در منزل را با اهداف خاص انجام می دهید. درست است که هر پرستار با وظایف خود آشنایی دارد؛ اما ممکن است عدم شناخت شما نسبت به وظایف یک پرستار، باعث ایجاد توقع بیش از اندازه در یکی از طرفین شود. از این رو در ادامه به مهم ترین وظایف پرستار که باید در خانه انجام دهند، آشنا خواهید شد؛ اما در صورتی که توقعی بیش از این اندازه از پرستار دارید؛ باید با او هماهنگ کرده و هر دو طرف به توافق برسید:

بهداشت سالمند

بهداشت سالمند

سالمندانی که توانایی رسیدگی به مسائل شخصی خود را ندارند؛ نیاز به کسی دارند که به آن ها در استحمام، دستشویی کردن، شستن لباس ها، گرفتن ناخن ها، تمیز کردن محیط خانه و … کمک کند. بهداشت سالمند امری بسیار مهم است؛ چرا که اگر بهداشت فردی رعایت نشود، سلامت روان و جسم سالمند به خظر می افتد. این موضوع در مورد بیمارانی که قابلیت حرکت کردن ندارند بسیار مهم است؛ چرا که زخم بستر در این افراد بسیار شایع و دردآور است.

سلامت جسمی سالمند

تمرین ورزشی دادن به سالمند

سالمندان اغلب باید داروهای خود را در ساعت مقرر مصرف شود. این مهمترین فاکتور سلامتی این افراد است و این در حالی است که اغلب آن ها در خوردن این داروها سهل انگاری می کنند. پرستاران سالمند با هوشیاری داروهای بیمار را در ساعت مقرر به سالمند می دهند و از این رو در کوتاه مدت شاهد بهبود وضعیت بیماری پدر و مادرتان خواهید بود.

سلامت روحی روانی سالمند

سلامت روحی و روانی سالمند

یکی از مهم ترین عواملی که والدین ما با افزایش سن، احساس ناامیدی می کنند، تنهایی است. تنهایی عامل بسیار خطرناکی است که گاه سالمندان را به خودکشی وادار می کند. فرزندانی که ساعات بسیار طولانی خارج از خانه به سر می برند و یا حتی مشغله فرزندان فرصت مناسبی جهت مصاحبت با والدین را نمی دهد. همین امر به بیماری روحی پدر و مادر عزیزتان می انجامد. پرستار سالمند در منزل با هم صحبتی با والدین شما، او را از چالش های روحی دور نگه می دارد. این پرستاران گوش های شنوایی هستند که تمامی حرف های پدر و مادرتان را گوش می دهد و همین امر به با نشاط تر شدن این عزیزان کمک می کند.

تغذیه سالمند

کنترل تغذیه سالمند

انسان که پا به سن می گذارد؛ نمی تواند رژیم غذایی سالمی را رعایت کند. آن ها علاقه دارند مقدار زیادی غذای چرب و با ادویه فراوان تهیه کنند و اهالی خانواده را برای صرف آن دعوت نمایند؛ اما همه ما می دانیم که این مدل غذاهای پرچرب، پرنمک، پر ادویه، پر از پروتئین و … برای این عزیزان مفید نیستند. تغذیه سالم شامل مصرف سبزیجات و غذاهای کم چرب، غذاهای بدون ادویه و نمک می شود.
پرستار سالمند در منزل باتوجه به بیماری های این عزیزان، رژیم غذایی متناسب طراحی کرده و تلاش خود را برای کنترل بیماری ها و عوارض ناشی از آن ها به کار می گیرند.

انجام امور منزل

انجام امور منزل

سالمندان به دلیل مشکلات حرکتی و کهولت سن توانایی نظم دادن به کارهای خانه را نخواهند داشت. این پرستاران سالمند با انجام امور منزل، مرتب کردن خانه و انجام تمیزکاری های معمول، محیط آرام و منظمی را برای این عزیزان آماده خواهند کرد. این کارها شامل گردگیری، جارو کشیدن، شستن ظروف، شستن لباس ها و مرتب کردن کمدها می شود.

فواید استخدام پرستار سالمند در منزل

زمانی که شما فردی را برای پرستاری از سالمند و عزیزانتان استخدام می کنید، در مرحله خیال خودتان را از سلامت و امنیت عزیزانتان راحت خواهید کرد. پرستار سالمند در منزل، فردی مطمئن و کارآزموده ای است که به وجه احسنت از این عزیزان مراقبت خواهد کرد؛ اما از دیگر مزایای استخدام این افراد به موارد زیر می توان اشاره داشت:

سالمندان از تنهایی در می آیند

با استخدام پرستار پدر یا مادر خود را از تنهایی در می آورید. آن ها همیشه فردی را در کنار خود دارند که وظیفه آن ها، مراقبت و مصاحبت از این عزیزان است. همین امر اعتماد به نفس سالمندان را افزایش می دهد. در ضمن آن ها با درد دل کردن با پرستاران می توانند خود را از فشارهای روانی نجات دهند.

سالمندان احساس استقلال می کنند

با وجود این عزیزان والدین شما در خانه خود هستند و احساس استقلال خواهند داشت. اصولاً سالمندان تنها در خانه خود احساس امنیت و استقلال دارند و جابجایی آن ها در بین خانه فرزندان، احساس استقلال آن ها را از بین می برد. زمانی که پرستار استخدام می کنید، سالمندان در خانه خود باقی می مانند و به این شکل احساس امنیت و استقلال خواهند کرد.

کرامت انسانی سالمندان حفظ می شود

با وجود پرستار سالمند در منزل کرامت انسانی پدر و مادرتان حفظ می شود؛ مخصوصاً عزیزان سالمندی که توانایی انجام کارهای شخصی خود را ندارند. تماشای مجادله بین فرزندان برای انجام فعالیت هایی نظیر دستشویی رفتن، شستن لباس ها، پوشیدن لباس ها، خوردن غذا و … برای والدینی که سال ها همین کارها را برای فرزندان خود انجام داده اند بسیار دشوار است.
پرستار سالمند تمامی فعالیت های شخصی سالمند را بدون کمترین شکایت و با کمال مهربانی انجام می دهند. از این رو کرامت انسانی سالمند حفظ شده و در کنار فرزندان خود احساس آرامش می کند.

پیشگیری نشانه های بیماری

بدیهی است که با افزایش سن سالمندان، روند پیشرفت بیماری ها تندتر می شود و یکی از اعضای خانواده باید این روند را کنترل کرده و گزارش آن را به پزشک معالج بدهد. از آنجایی که اغلب اعضای خانواده درگیر مسائل زندگی هستند؛ این پرستار سالمند است که همیشه در کنار او بوده و با بررسی روند بیماری، بهترین گزارش را به پزشک ارائه خواهد کرد.

ایجاد نظم در زندگی سالمندان

یکی از مهم ترین مزایای استخدام پرستار سالمند در منزل، ایجاد نظم در زندگی این عزیزان است. آن ها به موقع از خواب بیدار می شوند. صبحانه مفید می خورند، در صورت تمایل به پیاده روی می روند. در ساعات نیم روز هم صحبت دارند. به موقع داروهای خود را مصرف می کنند و ورزش های لازم را انجام می دهند. غذاهای مصرفی آن ها کاملاً رژیمی و متناسب با بیماری های آن ها طبخ شده اند. به این شکل داشتن یک زندگی منظم به افزایش روحیه و بهبود وضعیت جسمانی آن ها می انجامد.

استخدام پرستار در منزل

استخدام پرستار سالمند در منزل برای خانواده هایی که توانایی نگهداری از عزیزانشان را ندارند امری حیاتی است. با اینکه امروزه خانه های سالمند نیز پذیرای این عزیزان هستند؛ اما نباید فراموش کرد که هیچ کجا خانه خود آدم نمی شود. پرستارانی که به منزل سالمند مراجعه می کنند، از آن ها در بستر امن خانه خودشان مراقبت می کنند. سالمند احساس می کند که دوستی یافته است که علاوه بر انجام کارهای شخصی، به حرف های او گوش می دهد و در ضمن او را در بهبود اوضاع جسمانی کمک می کند.

شما نیز در هر زمان که تمایل دارید می توانید به خانه پدری خود رفته و در محیط امن آن از دیدار عزیزانتان لذت ببرید. بدیهی است که امکاناتی که در خانه هر فرد وجود دارد در محیط آسایشگاه به ندرت یافت می شود. سالمندان می توانند از دوستان خود دعوت کنند که ساعتی را برای دید و بازدید به خانه او بروند. در ضمن پرستار سالمند می تواند، این عزیزان را برای دیدن دوستانشان به پارک یا منزل شخصی آن ها ببرند.

در ضمن پدر و مادر عزیزتان ناچار نیست که برای اقامت هر چند روز یک بار به خانه یکی از فرزندان خود مراجعه کند و همین امر آسایش و آرامش او را تأمین می نماید. این عزیزان تنها در خانه ارج و قرب واقعی خود را احساس می کنند و درست مانند یک صاحب خانه از دیگر افراد خانواده، احترام جلب می نمایند.

پرستار سالمند خانم

حتماً شما هم تمایل دارید در کنار مادرتان پرستار خانم حضور داشته باشد. پرستاران خانم با ویژگی های اخلاقی مادران سالمند آشنایی کافی دارند. آن ها می توانند به خوبی به حرف های سالمندان گوش دهند. کارهای خانه را مطابق با سلیقه آن ها انجام دهند. به زبان راحت تر خانم ها حرف هم را بهتر درک می کنند. پرستاران خانم را می توانید به صورت مقطعی، شبانه روزی و یا ساعتی استخدام کنید. پرستار سالمند در منزل با توجه به مدارک تحصیلی و میزان تجربه و دانش خود نسبت به نگهداری از سالمندان، طبقه بندی شده اند و این شما هستید که می توانید نیاز خود را با مجموعه کیان مهر در میان بگذارید تا همکاری مطابق با شرایط شما به منزلتان اعزام شود.

پرستار سالمند آقا

در شرایطی که پدرتان دیگر توانایی مراقبت از خود را ندارد و یا از پس کارهای خانه بر نمی آید؛ می توانید برای او پرستار سالمند آقا استخدام نمایید. این عزیزان آموزش های لازم را جهت مراقبت از بیمار سالمند آقا دیده اند. در صورت تمایل می توانید پرستار خود را از بین عزیزانی انتخاب کنید که مدارک پرستاری دارند و توانایی مراقبت های اولیه پزشکی را دارند. این بسته به وضعیت جسمانی و روحی پدر عزیزتان دارد که چه نوع پرستاری برای او مناسب باشد. می توانید از همکاران ما در کیان مهر کمک بگیرید و وضعیت بیمار خود را با آن ها در میان بگذارید تا بهترین نوع پرستار سالمند آقا را به منزل پدر عزیزتان اعزام نمایند.

نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل

یکی از خدمات کیان مهر، ارائه پرستار سالمند در منزل 24 ساعته یا پرستار سالمند شبانه روزی است. عزیزان پرستار شبانه روزی، در منزل پدر یا مادر شما سکونت خواهند داشت. به این شکل شما اطمینان خاطر دارید که یک فرد آموزش دیده و با تجربه در تمامی ساعات روز در کنار پدر و مادرتان خواهد بود.
اغلب سالمندان از تنها خوابیدن هراس دارند و از اینکه در ساعات شب اتفاقی برای آن ها رخ دهد و کسی در کنار آن ها نباشد می ترسند. حضور پرستار سالمند می تواند قوت قلبی برای این عزیزان باشد.
پرستاران سالمند 24 ساعته تمامی فعالیت های روزانه سالمند را تحت مدیریت خود دارند. آن ها با انجام وظایفی از قبیل موارد زیر، به بهبود وضعیت سالمند کمک کرده و کیفیت زندگی او را بهتر خواهند کرد:

• انجام تمامی کارهای منزل از قبیل تمیزکاری، شستشو، جارو کشیدن و …
• کمک به انجام بهداشت فردی سالمند از قبلی استحمام، تعویض پوشک، کمک به رفتن به دستشویی، گرفتن ناخن، تعویض لباس و … .
• پختن غذاهای رژیمی با توجه به نوع بیماری سالمند و تغذیه اصولی و به موقع این عزیزان
• لزوم خوردن داروها در ساعات منظم و تنظیم شرایط خانه به شکلی که تمامی فعالیت های توصیه شده پزشک انجام گیرد.
• پیگیری وضعیت سلامت سالمند به واسطه بررسی وضعیت فشار خون، قند خون و چربی خون

همان طور که می توان نتیجه گرفت پرستار سالمند شبانه روزی، درست مانند یک فرزند، تمامی فعالیت هایی که یک سالمند به آن ها نیاز دارند را هندل می کند. سالمندان با وجود چنین عزیزانی به دیگران احتیاج نخواهند داشت. آن ها در خانه خود درست مانند یک صاحب خانه حضور دارند و فرزندان آن ها هر زمان که تمایل داشته باشند می توانند به دیدار این عزیزان رفته و از هم صحبتی با پدر و مادر خود لذت ببرند

پرستار روزانه سالمند در منزل

اگر مشغله روزانه اجازه حضور در خانه را از شما گرفته است و شب ها به خانه باز می گردید به شما پیشنهاد می کنیم که از پرستار روزانه سالمند برای نگهداری از پدر و مادر خود کمک بگیرید. این پرستاران سالمند با شما برای حضور در ساعات روز به توافق می رسند. آن ها به صورت روزانه باید 8 ساعت در خانه شما حضور داشته باشند اما این زمان به درخواست شما کم یا زیاد خواهد شد. بدیهی است که هر چه ساعت پرستار سالمند در منزل را افزایش دهید، هزینه پرستاری افزایش خواهد یافت؛ اما در مقایسه با پرستاری شبانه روزی، هزینه این نوع پرستاری کمتر خواهد بود. شما در زمان استخدام می توانید میزان تخصص پرستار را تعیین نمایید. آیا پرستاری با مدرک پرستاری نیاز دارید؟ آیا فردی را برای انجام فعالیت های منزل استخدام کرده اید؟ یا اینکه تنها برای خارج کردن پدر و مادرتان از تنهایی پرستار استخدام نموده اید؟
بعد از پاسخ به این سؤال ها می توانید بهترین فرد را برای عزیزانتان استخدام نمایید؛ اما از جمله وظایف پرستارانی که به صورت روزانه استخدام می شوند به موارد زیر می توان اشاره داشت:
• انجام مراقبت های اولیه پزشکی (در صورتی که پرستار برای این کار مدرک داشته باشد).
• انجام فعالیت های روزانه خانه و تمیزکاری های معمول
• رسیدگی به مراقبت های شخصی سالمند
• طبخ غذا با توجه به رژیم غذایی تعیین شده

پرستار سالمند مقطعی در منزل

در صورت یکه برای مدت کوتاه نمی توانید در کنار پدر و مادر خود باشید و یا به صورت موقت وضعیت جسمانی آن ها بدتر شده است می توانید از پرستار سالمند در منزل مقطعی کمک بگیرید. این عزیزان در مدت زمان مشخص برای پرستاری از سالمندان به منزل شما اعزام می شوند. زمانی که ناچار هستید به مسافرت بروید، مشغله های کاری موقت برای شما پیش آمده است، پدر و مادرتان به تازگی عمل شده اند و نیاز به مراقبت بیشتری دارند و … این عزیزان با تخصص مختلف برای مدت محدود استخدام می شوند. این شما هستید که می توانید از بین پرستارانی با مدرک پرستاری کمک بگیرید، پرستاری برای انجام کارهای روزانه خانه استخدام می کنید و یا تنها فردی را برای حضور در ساعات شب استخدام می کنید. وظایف این عزیزان طبق موارد زیر تقسیم بندی می شوند:

  • انجام امور منزل
  • کمک به انجام بهداشت فردی
  • مراقبت های اولیه پزشکی
  • حضور در خانه برای ساعات شب
  • طبخ غذا با توجه به رژیم غذایی سالمند

قیمت پرستار سالمند در منزل

شاید تنها فاکتوری که گاه استخدام پرستار سالمند در منزل را با چالش مواجه می کند، هزینه استخدام این افراد است؛ اما چگونه می توان هزینه پرستار سالمند در منزل را تخمین زد؟

- میزان تجربه و تخصص پرستار

مهم ترین فاکتور در تعیین قیمت پرستار سالمند در منزل، میزان تخصص این افراد است. اگر مدرک پرستاری توسط پرستار ارائه شود؛ بدیهی است که توانایی مراقبت ویژه از سالمند را دارد. این فرد می تواند برای سالمندانی که هر لحظه از نظر وضعیت جسمانی در خطر باشند استخدام شوند. بعضی از پرستاران سالمند مدارک هلال احمر ارائه می دهند که توانایی تزریق سرم و آمپول، گرفتن فشار خون و قند خون را دارند. این افراد بهترین گزینه برای سالمندانی است که وضعیت جسمانی با ثبات ندارند؛ اما بعضی از پرستاران بدون هر گونه مدرک تنها برای انجام فعالیت های روزانه استخدام می شوند. هزینه استخدام این افراد در کمترین میزان خواهد بود.

- ساعت کاری پرستار در منزل

بیشترین هزینه پرستار سالمند در منزل مربوط به پرستاران شبانه روزی است. این افراد در تمام طول روز در اختیار سالمندان قرار دارند. آن ها زندگی خود وقف این افراد می کنند و بدیهی است که بیشترین هزینه را دریافت کنند؛ اما پرستاران ساعتی با توجه به میزان ساعتی که در منزل حضور دارند، هزینه دریافت می کند. هر چه ساعات بیشتری در منزل حضور داشته باشند، هزینه بیشتری از شما دریافت خواهند کرد.
در مورد پرستاران مقطعی بسته به تعداد روزهایی که در کنار پرستار حضور دارند از شما هزینه دریافت خواهند کرد. ممکن است مراقبت 24 ساعته را برای چند روز استخدام می کنید یا اینکه برای چند روز در چند ساعت به حضور آن ها احتیاج دارید. همه این عوامل برای تعیین هزینه پرستار سالمند مقطعی در نظر گرفته می شود. در آخر اما هر چه تعداد روزها و ساعات حضور در منزل بیشتر باشد؛ هزینه نهایی افزایش خواهد یافت.

- میزان وظایف پرستار

این قراردادی بین شما و پرستار سالمند است. شما تعیین می کنید که پرستار وظایفی بیشتر از معمول بر عهده بگیرد و یا اینکه تنها وظایف تعیین شده توسط مجموعه کیان مهر را انجام دهد. اصولاً پرستارانی که مدرک پرستاری دارند، برای انجام کارهای خانه و بهداشت فردی سالمند، هزینه بیشتری خواهند گرفت. بهتر است قبل از شروع به کار درباره انتظارات خود از پرستار صحبت کنید. به قول معروف “جنگ اول به از صلح آخر”. بعد از تعیین تکلیف وظایف، می توانید روی هزینه ها به نتیجه برسید.

چرا پرستار سالمند در منزل؟

زمانی که پدر و مادرتان دیگر توانایی مدیریت فعالیت های روزانه خود را ندارند، نیاز است که تصمیمی برای آن ها گرفته شود. این موضوع زمانی اهمیت بیشتری خواهد داشت که این عزیزان به بیماری هایی نظیر آلزایمر مبتلا شده باشند. در این مواقع چند راه پیش روی شما قرار دارد

• برای پرستاری به خانه پدری بازگردید

بدیهی است که با مشغله های موجود در زندگی و تعهداتی که در زندگی خود دارید، این کار بسیار سختی است که ساعاتی زیادی از روز را برای پرستاری از عزیزانتان به خانه پدری مراجعه کنید. این کار شدنی است اما ممکن است در طولانی مدت به زندگی فردی، شغلی و خانوادگی شما لطمه بزند.

• برای پرستاری سالمند را به خانه خود ببرید

در این مواقع شاید شما در خانه خود احساس راحتی کنید؛ اما اصولاً سالمندان مخصوصاً اگر بیمار باشند، در خانه دیگری احساس آرامش نخواهند کرد. این موضوع زمانی برای آن ها آزاردهنده می شود که تعداد اعضای خانواده شما زیاد باشد و فضای کافی برای نگهداری از عزیزان فراهم نباشد.

• عزیزان را به خانه سالمندان ببرید

خانه سالمندان محلی امن برای نگهداری از سالمندان است؛ اما خانه آن ها نخواهد بود. سالمندان اغلب تمایل دارند که در خانه خود باشند و زیر سقفی زندگی کنند که سال ها با در و دیوار آن خاطره دارند. بردن پدر و مادر به خانه سالمندان نه تنها درد عمیقی در آن ها ایجاد می کند؛ بلکه عذاب وجدان ناشی از این کار در زندگی شما تأثیر خواهد گذاشت.

• پرستار سالمند در منزل استخدام نمایید

یکی از بهترین روش های نگهداری از سالمندان به خصوص افراد بیمار، استخدام پرستار سالمند در منزل است. این عزیزان با مراجعه به خانه سالمندان عزیز چه به صورت شبانه روزی و چه در حالت روزانه، تمامی فعالیت های شخصی، بهداشتی و کارهای خانه را انجام می دهند. در ضمن رسیدگی به وضعیت سلامت این عزیزان نیز بر عهده پرستاران خواهد بود. از این رو با اطمینان خاطر و فراغ بال می توانید در طول روز به کارهای روزانه بپردازید و تنها ساعتی را برای دید و بازدید از والدین خود اختصاص دهید.

برای استخدام پرستار باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

با اینکه استخدام پرستار سالمند در منزل یکی از بهترین روش های مراقبت از این عزیزان است؛ اما در صورتی که نکات مهم در استخدام را در نظر نگیرید نمی توانید نتیجه لازم را کسب کنید. از این رو لازم دانستیم که چند نکته مهم را قبل از استخدام پرستار متذکر شویم:

• به هیچ عنوان پرستار را به توصیه دوستان و آشنایان استخدام نکنید.
• به هیچ عنوان پرستارانی که به صورت منفرد آگهی استخدام داده اند استخدام نکنید
• بهترین روش استخدام پرستار، کمک گرفتن از مراکز استخدام پرستاری همچون کیان مهر است.
• در مراکز استخدام پرستار، می توانید رزومه پرستاران و مدارک تحصیلی آن ها را چک کنید.
• تلاش کنید تمامی نیازها، سابقه بیماری و سلایق سالمند را برای پرستار توضیح داده و او را با شرایط خاص خود استخدام نمایید.
• قبل از استخدام پرستار با او جلسه خصوصی برگزار کنید و تلاش کنید اخلاقیات او را متوجه شوید.
• سعی کنید با توجه به نیاز سالمند، پرستار استخدام نمایید.
• پرستارانی که نسبت به کمک های اولیه و مراقبت های اولیه پزشکی دانش کافی دارند؛ گزینه های بهتری برای شما خواهند بود.

در انتها لازم به ذکر است که فرایند استخدام پرستار در کیان مهر با مراحل بسیار زیادی همراه است. سوء سابقه تمامی پرستاران و صحت مدارک دریافتی آن ها چک می شود. آن ها تضمین های لازم جهت امانت دار بودن را ارائه داده اند. تمامی پرستاران این مجموعه قبلاً سابقه پرستاری از سالمندان را داشته اند. از نظر سلامت روان همگی تاییدیه های لازم را دارند. از این رو به راحتی می توانید به موسسه کیان مهر اعتماد کرده و پرستاران این مجموعه را برای نگهداری از عزیزترین دارایی هایتان استخدام نمایید.

Scroll to Top
تماس با ما
× پشتیبانی آنلاین