بهترین موسسه نگهداری از سالمندان

بهترین موسسه نگهداری از سالمندان

بهترین موسسه نگهداری از سالمندان

امروزه مردم با حجم زیادی از مشغله روزانه درگیر هستند و اگر هم بخواهند، فرصت آن را ندارند که به خوبی از عهده مراقبت پدر یا مادر کهنسال خود برآیند. اگر شما هم مشکل مشابهی دارید، بهتر است از طریق بهترین موسسه نگهداری از سالمندان که در زمینه مراقبت و پرستاری از سالمند به ارائه خدمات می پردازند، نسبت به استخدام پرستار برای والدین سالمند خود اقدام کنید تا جریان زندگی آنان دچار اختلال نگردد و تا حد ممکن با شادابی و نشاط بتوانند به زندگی خود ادامه دهند.
خوشبختانه مؤسساتی وجود دارد که در زمینه نگهداری از سالمندان، بسیار مجرب و ماهر هستند و اگر شما بخواهید می توانند در این باره کمک قابل توجهی برایتان بکنند، تا با استخدام پرستاری زبده که نحوه برخورد و مراقبت از سالمندان را به صورت تخصصی و عملی آموخته است، و با علاقه و تعهدی که دارد، موجبات آسایش سالخوردگان شما را فراهم سازد و دل نگرانی های شما را کاهش دهد. پرستارانی که موسسات معتبری همچون کیان مهر معرفی می کنند با داشتن دانش تخصصی و مهارت کافی و همچنین با در نظر گرفتن شرایط روحی و روانی افراد مسن در تلاش اند تا به نیازهای جسمانی و روانی آنان پاسخ دهند.

روش های معمولی نگهداری از سالمند

اصولاً بعد از اینکه احساس کردید که سالمند شما به تنهایی نمی تواند زندگی کند، چند روش برای نگهداری از او خواهید داشت:


سالمند را به منزل خود بیاورید:
با توجه به اینکه سالمندان وابستگی خاصی به خانه خود دارند، این روش به اعتماد به نفس آن ها و عزت نفس آن ها آسیب می رساند. مخصوصاً زمانی که اعضای خانواده شما ناچار باشند برنامه زندگی خود را به خاطر حضور این عزیزان تغییر دهند.


خودتان به خانه سالمند مراجعه کنید:
این کار عملاً به دلیل وجود مشغله های کاری امکان پذیر نیست. مخصوصاً اگر خانواده شما با این کار مخالف باشند.


اعزام سالمندان به خانه سالمندان:
رفتن به خانه سالمندان در فرهنگ ما کار ناپسندی است. سالمندان از این کار شما ناراحت شده و در کوتاه مدت دچار افسردگی خواهند شد. در ضمن شما نمی توانید هیچ نظارتی بر رفتار افراد در خانه سالمندان داشته باشید.

استخدام پرستار از بهترین موسسه نگهداری از سالمندان

یکی از بهترین روش های نگهداری از سالمند، استخدام پرستار سالمند از بهترین موسسه نگهداری از سالمندان است. این مجموعه ها توانایی اعزام پرستارانی با تخصص های مختلف و در بازه های زمانی متفاوت را دارند. کافی است که در بین تعداد قابل توجه پرستاران خبره بهترین را انتخاب کنید تا از سالمند شما به نحو احسنت نگهداری کنند.

مزیت نگهداری از سالمندان توسط پرستار در منزل

مزیت نگهداری از سالمندان توسط پرستار در منزل

برای فردی که به دلیل داشتن کهولت سن عاجز از رسیدگی به امور شخصی زندگانی خود است، نیاز ضروری به داشتن پرستار احساس می شود. اغلب مردم از سپری کردن دوران پیری خود در خانه سالمندان و یا حتی در خانه نزدیکان و فرزندان خود امتناع می کنند. در این حال استخدام پرستار برای منزل از طریق بهترین موسسه نگهداری از سالمندان گزینه درستی خواهد بود و با خود منافع زیادی به همراه خواهد داشت. از جمله مزایای داشتن پرستار خصوصی جهت نگهداری از سالمندان در خانه می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:


• احساس امنیت خاطر در منزل خود
• بهره مندی از مراقبت ماهرانه برای نیازهای روزانه
• نداشتن مزاحمت برای زندگی فرزندان خود
• داشتن هم صحبت و دوری از تنهایی و افسردگی
• مصرف به موقع داروها و انجام دستورات پزشکی
• رعایت نظافت
• رعایت رژیم غذایی
• رسیدگی به تمیزی خانه
• کاهش نیاز برای مراجعه به محیط کسالت بار بیمارستان


بنابراین اگر می خواهید کیفیت نگهداری از سالمندان خود را بالا ببرید، بهتر است در مورد استخدام پرستار خصوصی بیندیشید

مشخصات بهترین موسسه نگهداری از سالمندان

قبلاً نیز گفته شد که برای استخدام پرستار بهترین روش، انتخاب پرستار از بهترین موسسه نگهداری از سالمندان است. این موسسات با ویژگی های خود این اطمینان را به شما می دهند که پرستارانی با تجربه، منعطف و کارآزموده برای خدمت به سالمندان عزیز شما ارسال خواهند کرد. تعیین بهترین موسسه نگهداری از سالمندان بستگی به نیازها، میزان مراقبت، موقعیت جغرافیایی و سایر عوامل دارد. اما برای انتخاب بهترین موسسه نگهداری از سالمندان، باید به موارد زیر توجه کنید:


• مجوزهای دولتی را کسب نموده اند: مطمئن شوید که موسسه دارای مجوزهای لازم از مقامات دولتی مربوطه است. این مجوزها نشان می‌دهند که موسسه به تعهدات قانونی و معیارهای ایمنی پایبند است.


• مجموعه از پرستاران با تجربه و آموزش دیده تشکیل شده است: مطمئن شوید که پرستاران سالمند موسسه دارای تجربه و آموزش مناسب در زمینه مراقبت از سالمندان هستند. این موضوع زمانی اهمیت می یابد که شما به دنبال پرستاری با تخصص پزشکی، پرستاری، کمک‌های پزشکی، فیزیوتراپیست و … باشید.


• کیفیت مراقبت متنوعی را ارائه می دهند: ارزیابی کنید که پرستاران سالمند موسسه چگونه از سالمندان مراقبت می‌کند و آیا خدمات پزشکی و پرستاری باکیفیت ارائه می‌شود یا خیر. اطمینان حاصل کنید پرستاران سالمند مجموعه توانایی کسب رضایت سالمندان با خلقیات و بیماری های مختلف را دارند؟


• رضایت مشتریان قبلی را در اختیار شما قرار می دهند: بررسی نظرات و تجربیات مشتریان قبلی می‌تواند مفید باشد. با دیگران که از خدمات موسسه استفاده کرده‌اند تماس بگیرید و نظرات آن‌ها را بپرسید.


• هزینه‌ها و قراردادهای شفاف ارائه می دهند: هزینه‌ها و قراردادها باید شفاف و قابل درک باشند. اطمینان حاصل کنید که هزینه‌های مربوط به خدمات و پوشش‌ها را درک می‌کنید و تمامی جزئیات قرارداد را بررسی کنید.


• در مکان جغرافیایی محدودیت ندارند: بهترین موسسه نگهداری از سالمندان این قابلیت را دارد که پرستاران خود را به تمامی مناطق تهران اعزام نماید و محدودیت منطقه ندارد.


• ارائه پرستاران با وظایف متعدد: این موسسات این آمادگی را دارند که وظایف پرستاران خود را با توجه به نیاز سالمندان تنظیم کنند.

 
• ارائه پرستار در بازه های زمانی مختلف: این موسسات توانایی اعزام پرستار سالمند موقت، پرستار سالمند روزانه و پرستار سالمند شبانه روزی را دارد.

ویژگی های پرستار شایسته

شخصی که بتواند در نبود ما انتظارات والدین ما را به نحو احسنت بجای آورد، همچنین از طریق ارتباط عاطفی مناسب بتواند اعتماد آن ها را به خود جلب کند؛ را می توان یک پرستار شایسته نامید. از جمله ویژگی های پرستار سالمند خوب که در بهترین موسسه نگهداری از سالمندان ارائه می شود، می توانیم موارد زیر را بیان کنیم.

• مهربان و صبور بودن
• درک شرایط نابسامان جسمی سالمند
• اهمیت دادن به آشفتگی های روحی سالمند
• داشتن دانش کافی و مهارت ویژه
• مسئولیت پذیری
• علاقه مند بودن به کمک به دیگران

امیدواریم با در نظر گرفتن فاکتورهای اساسی ذکر شده بتوانید برای نگهداری از سالمندان خود پرستار کاردانی را برگزینید. لازم به توضیح است که موسسه مراقبت از سالمندان کیان مهر مسیر استخدام پرستار زبده و کارآمد را برای شما عزیزان تسهیل کرده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
تماس با ما
× پشتیبانی آنلاین